Хуманитарни новогодишњи базар у ИО Каленић

У холу ОШ "Душан Даниловић", издвојеног одељења у Каленићу, реализована је продајна изложба ученичких радова.

Приредба поводом новогодишњих празника

У четвртак, 26. децембра 2019. године, ученици млађих разреда, заједно са учитељицама Марином Ђурђевић, Живаном Ранковић, Јеленом Михаиловић, Слободанком Јовановић и наставницом енглеског језика Мином Матовић Ђокић, представили су родитељима, наставном особљу, помоћним радницима и заинтересованим мештанима своје рукотворине на традиционалном новогодишњем сајму а, такође су их забавили игром, песмом и представом „Нова година“.

Детаљније

Представа "Муке са ирвасима"

Поводом обележавања Нове године, у среду, 25. децембра 2019. године, у школи је организована представа „ Муке са ирвасима“ у извођењу глумаца позоришта „ Раша Плаовић“ Уб.

СПЕКТАР - међународни образовни пројекат

Ученици II-2 издвојеног одељења у Каленићу учествовали у међународном образовном пројекту СПЕКТАР.

Дан зелене јабуке у II-2

Дан зелене јабуке традиционално је обележен у издвојеном одељењу у Каленићу.

Недеља руског дечијег филма

У оквиру дечије недеље и недеље руског и православног филма ученици наше школе имали су прилку да се упознају са руском кинематографијом.