Међународни дан интелигенције

Учитељица Јелена Михаиловић је са својим ученицима 4.разреда обележила Дан интелигенције, 1.октобар, који је и датум оснивања МЕНСЕ. Њен рад ушао је у ужи избор као пример добре праксе на такмичењу МЕНСЕ а коначна одлука о победнику биће донета 7.новембра.

Европски дан језика

На данашњи дан, 23.септембра, ученици су различитим активностима обележили Европски дан језика а заједно са њим и Међународни дан писмености који се обележава 8.септембра.

Детаљније

Упис ученика у први разред

Услов за упис ученика у први разред испуњавају деца рођена од 1. марта 2013. године до 1. марта 2014. године.

Настава на даљину

Због увођења ванредног стања у Републици Србији настава ће се одвијати на даљину.

Детаљније

Обустава наставе због увођења ванредносг стања

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.

Детаљније

Препоруке ради спречавања ширења инфекције

Препоруке Министрства просвете, науке и технолошког развоја ради спречавања ширења инфекције