Међународни дан матерњег језика

Поводом 21. фебруара, Међународног дана матерњег језика, у нашој школи реализована је креативно-едукативна радионица са ученицама 5. и 6. разреда.

Радионица "Љубав је то"

У оквиру једносменског обогаћеног рада, учитељица Јелена Михаиловић је одржала радионице "Љубав је то" поводом Дана заљубљених, у одељењима петог разреда.

Интерактивна књига

Ученици четвртог разреда школе у Радљеву, са својом учитељицом Јеленом Михаиловић, направили су Интерактивну књигу.

Обогаћени једносменски рад

Од школске 2020/2021 године, одлуком МПНТР, наша школа је ушла у програм обогаћеног једносменског рада.

Детаљније

Обележен Међународни дан заштите података о личности

Ученици петог разреда су заједно са својом наставницом Информатике и рачунарства учествовали у тематском дану Међународни дан заштите података о личности дана 28. 1. 2021.

Школска слава Свети Сава

Поводом обележавања школске славе Свети Сава, а у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом, ученици наше школе, њихове учитељице и наставници успели су да својим другарима, породицама, наставницима и свим пријатељима школе улепшају празник представама и рецитацијама.