Архива "2018" година

Новогодишња луткарска представа

Ученици млађих разреда су заједно са својим учитељицама припремили луткарску представу и рецитације поводом новогодишњих и божићних празника.

Детаљније

Новогодишњи пакетићи за ученике млађих разреда

И ове године председник општине Уб, Дарко Глишић, и његови сарадници, обрадовали су ученике млађих разреда новогодишњим пакетићима.

Новогодишња представа

Аматерско позориште "Раша Плаовић" из Уба и ове године је гостовало у нашој школи и извело представу за децу под називом Срећна Нова година.

Детаљније

Хуманитарна акција скупљања слаткиша за децу оболелу од рака

На иницијативу вршњачког тима и наставнице географије, Снежане Вићентић, ученици старијих разреда сакупљали су слаткише за децу оболелу од рака, који ће Нову годину дочекати у болничким собама.

Детаљније

Трибина поводом Светског дана борбе против сиде

Трибину поводом Светског дана борбе против сиде припремила је Снежана Вићентић, наставница географије и координатор вршњачког тима.

Међународни дан толеранције

Ученици шестог разреда присуствовали су презентацији на тему толеранције и поштовања различитости међу људима.