Родитељски састанак одељења осмог разреда

Дана 4.12.2023. године у школи је одржан родитељски састанак одељења осмог разреда за ученике и родитеље. Том приликом присутни су упознати са платформом ,,Моја средња школа'', као и са предстојећим активностима.

Школа новца за основца

На основу прошлогодишњих активности у оквиру" Светске недеље новца", наша школа је једна од седам изабраних да презентују своје активности.

Светски дан јабуке

Традиционално, нижи разреди наше школе су са својим учитељицама, кроз различите активности обележили Светски дан јабуке.

Обележавање Дечије недеље

У оквиру Дечије недеље, од 02.10. до 08.10.2023. реализовано више различитих активности под слоганом“Велико срце деце Србије“.

Детаљније

Европски дан језика (2023)

У оквиру Обогаћеног једносменског рада, под слоганом „Колико језика знаш , толико вредиш“, обележен је Европски дан језика.

Крос РТС-а ,,Кроз Србију''

И ове године наставници и ђаци наше школе придружили су се најмасовнојој атлетској манифестацији у земљи.