Професионални излет ученика осмог разреда

Дана 30. маја 2022. ученици осмог разреда матичне школе у Радљеву посетили су Површинске копове ,,Барошевац'', који послују у оквиру Рударског басена Колубара. Посета је реализована у организацији наше школе, а у оквиру рада на професионалној оријенатацији будућих средњошколаца. Ученици су имали организован превоз, а са нама су ишли и ђаци ОШ ,,Свети Сава'' из Памбуковице.

РТС крос "Кроз Србију"

13.05.2022. године је одржан крос РТС-а са почетком у 10 часова.

Улепшавање школског дворишта

Наставница ликовне културе Наташа Курјаковић је са ученицима старијих разреда искористила лепо време за улепшавање школског дворишта.

Детаљније

"Шта знаш о саобраају?" окружно такмичење

Након изврсног успеха на општинском такмичењу, наша школа је била домаћин окружног такмичења за Колубарски округ које се одржало 07.05.2022. на нивоу целе државе..

Дан девојчица у ИКТ 2022

Међународни Дан девојчица у ИКТ-у се обележава дванаесту годину заредом у организацији УПЖ Србије.

Христос Воскресе!

Ученици матичне школе и издвојених одељења су са својим учитељицама обележили један од највећих хришћанских празника.