"Шта знаш о саобраају?" окружно такмичење

Након изврсног успеха на општинском такмичењу, наша школа је била домаћин окружног такмичења за Колубарски округ које се одржало 07.05.2022. на нивоу целе државе..

Дан девојчица у ИКТ 2022

Међународни Дан девојчица у ИКТ-у се обележава дванаесту годину заредом у организацији УПЖ Србије.

Христос Воскресе!

Ученици матичне школе и издвојених одељења су са својим учитељицама обележили један од највећих хришћанских празника.

Поетски сусрети - општинско такмичење

Општинско такмичење младих рецитатора се ове године одржало у ОШ "Рајко Михаиловић" Бањани.

Дан сећања на Доситеја Обрадовић

За школску 2021/2022. годину, у календар важних датума који се у школама обележавају, уведен је и 10. април као Дан сећања на Доситеја Обрадовић.

Детаљније

Шта знаш о саобраћају - општинско такмичење

Ове године, домаћин општинског такмичења, је била ОШ "Рајко Михаиловић" Бањани, а такмичење се реализовало у издвојеном одељењу у Врелу.