Упис ученика у први разред

Услов за упис ученика у први разред испуњавају деца рођена од 1. марта 2013. године до 1. марта 2014. године.

Настава на даљину

Због увођења ванредног стања у Републици Србији настава ће се одвијати на даљину.

Детаљније

Обустава наставе због увођења ванредносг стања

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.

Детаљније

Препоруке ради спречавања ширења инфекције

Препоруке Министрства просвете, науке и технолошког развоја ради спречавања ширења инфекције

Приредба поводом новогодишњих празника

У четвртак, 26. децембра 2019. године, ученици млађих разреда, заједно са учитељицама Марином Ђурђевић, Живаном Ранковић, Јеленом Михаиловић, Слободанком Јовановић и наставницом енглеског језика Мином Матовић Ђокић, представили су родитељима, наставном особљу, помоћним радницима и заинтересованим мештанима своје рукотворине на традиционалном новогодишњем сајму а, такође су их забавили игром, песмом и представом „Нова година“.

Детаљније

Представа "Муке са ирвасима"

Поводом обележавања Нове године, у среду, 25. децембра 2019. године, у школи је организована представа „ Муке са ирвасима“ у извођењу глумаца позоришта „ Раша Плаовић“ Уб.