Светски дан заштите животне средине 2022. године

Ове године наша школа је обележила 05.06.2022. Светски дан заштите животне средине кроз предавање и трибину које је организовала наставница биологије Љиљана Пеладић.

Предавање на тему Вршњачко насиље

Ученици наше школе су присуствовали Едукативно-интерактивној представи (предавању), која се одржала у Установи за спорт и културу Уб.

Републичка такмичења

Ове године, ученици наше школе, су учествовали на два републичка такмичења.

Детаљније

Професионални излет ученика осмог разреда

Дана 30. маја 2022. ученици осмог разреда матичне школе у Радљеву посетили су Површинске копове ,,Барошевац'', који послују у оквиру Рударског басена Колубара. Посета је реализована у организацији наше школе, а у оквиру рада на професионалној оријенатацији будућих средњошколаца. Ученици су имали организован превоз, а са нама су ишли и ђаци ОШ ,,Свети Сава'' из Памбуковице.

РТС крос "Кроз Србију"

13.05.2022. године је одржан крос РТС-а са почетком у 10 часова.

Улепшавање школског дворишта

Наставница ликовне културе Наташа Курјаковић је са ученицима старијих разреда искористила лепо време за улепшавање школског дворишта.