Светска недеља новца 2022.

Учитељице Јелена Михаиловић и Љиљана Петровић су у оквиру ОЈР-а обележиле Светску недељу новца и тим поводом одржале две радионице "Потребе и жеље" и "Звецкају и шуште новчанице"

Мали рецитатори 2022.

Још једно у низу такмичења ове године јесте и такмичење рецитатора у којем су учествовали ученици нижих разреда.

Светски дан шума 2022.

Шуме су једни од најсложенијих копнених екосистема. Представљају природно станиште бројним биљкама, животињама, гљивама и микроорганизмима.

Кенгур без граница 2022

17.03.2022.године је у нашој школи одржано математичко такмичење,,Кенгур без граница".

Математика такмичење

Окружно такмичење из математике Одржано је 12.03.2022.године у Ваљеву у ОШ ,,Милован Глишић",са почетком у 10 часова.

Мислиша 2022.

10.марта са почетком у 12. часова у нашој школи је реализовано математичко такмичење Мислиша.