Поетски сусрети - општинско такмичење

Општинско такмичење младих рецитатора се ове године одржало у ОШ "Рајко Михаиловић" Бањани.

Дан сећања на Доситеја Обрадовић

За школску 2021/2022. годину, у календар важних датума који се у школама обележавају, уведен је и 10. април као Дан сећања на Доситеја Обрадовић.

Детаљније

Шта знаш о саобраћају - општинско такмичење

Ове године, домаћин општинског такмичења, је била ОШ "Рајко Михаиловић" Бањани, а такмичење се реализовало у издвојеном одељењу у Врелу.

Детаљније

Светска недеља новца 2022.

Учитељице Јелена Михаиловић и Љиљана Петровић су у оквиру ОЈР-а обележиле Светску недељу новца и тим поводом одржале две радионице "Потребе и жеље" и "Звецкају и шуште новчанице"

Мали рецитатори 2022.

Још једно у низу такмичења ове године јесте и такмичење рецитатора у којем су учествовали ученици нижих разреда.

Светски дан шума 2022.

Шуме су једни од најсложенијих копнених екосистема. Представљају природно станиште бројним биљкама, животињама, гљивама и микроорганизмима.