Школа новца за основца

На основу прошлогодишњих активности у оквиру" Светске недеље новца", наша школа је једна од седам изабраних да презентују своје активности.

@page { size: 8.5in 11in; margin: 0.79in } p { line-height: 115%; margin-bottom: 0.1in; background: transparent }

Учитељица Јелена Михаиловић је са темом " Чувари змајевог блага- Будимо људи" представила све активности које је реализовала пред уваженим члановима Школских управа, оба Завода, представницима Ерсте банке и замеником министарке просвете, господином Пашићем. Задовољство и велика част је била учествовати на оваквом скупу и добити потврду да финансијску писменост наших ученика развијамо у добром смеру.Радује нас и чини поносним што су труд,рад и залагање наше школе препознати као примери добре праксе. Директорка школе, Светлана Максимовић добила је потврду од Завода за вредновање да смо једна од ретких школа које имају овакав успех у реализовање финансијске писмености на Обогаћеном једносменском раду.