Обележавање Дечије недеље

У оквиру Дечије недеље, од 02.10. до 08.10.2023. реализовано више различитих активности под слоганом“Велико срце деце Србије“.
Учитељице нижих разреда  су  ученике  првог дана упознале са правима детета , а њихови цртежи красе хол и летњиковац школе. Другог дана Дечије недеље, „Све се може кад се прсти сложе“, ученици правили слагалицу пријатељства, толеранције и љубави. На спортском дану показали су колико су спретни у различитим активностима и полигону са препрекама. Захваљујући наставници музичке културе Јелени Голубовић, веома успешно организован музички дан. Ученици нижих разреда имали су прилике да чују различите композиције , да певају и уживају у музици. Петог дана , ученици су показали своје умеће у прављењу маски. Под темом „Лик из бајке“, приказали су нам чудесан свет бајки. Победници су награђени књигама, а сви учесници дипломама.