Излет у Београд

У суботу 6. априла 2019. године родитељи ученика другог и четвртог разреда матичне школе организовали су излет у Београд.

Детаљније

Окружно такмичење из Техничког и информатичког образовања

Друго и треће место на Окружном такмичењу из Техничког и информатичког образовања за наше ученице!

Квиз "Православна слагалица"

Дана 21. марта 2019. године у ОШ "Душан Даниловић" у Радљеву одржан квиз "Православна слагалица".

Oдложен почетак другог полугодишта

Ради спречавања ширења вируса грипа, општинско већа општине Уб донело је одлуку којом се почетак другог полугодишта школске 2018/2019. године одлаже у свим школама на територији општине. Полазак ученика у школу је 25. фебруара 2019. године.

Посета збратимљеној школи из Источног Новог Сарајева

Наша школа и ОШ "Свети Сава" из Источног Новог Сарајева годинама уназад негују лепу сарадњу и пријатељство.

Школска слава Свети Сава

Школска слава је и ове године обележена свечаном приредбом коју су припремили ученици млађих разреда заједно са својим учитељицама.