Објављено 03-11-2025.године
Почетком новембра ученици виших разреда су имали занимљиву радионицу о заштити животне средине. Кроз презентацију, игру, рад у тимовима ђаци су учили који су то мали кораци за велике промене у очувању животне средине. Ученици су се забављали, и постављали важна питања како могу да допринесу чувању средине у којој живе свакодневно.
Радионицу је одржала Ана Ђеркови из организације „Каритас Србија“, у оквиру њиховог пројекта Green Acts који се бави подизањем свести о значају очувања животне средине и одживог односа према природи.
„Каритас Србија“ је обезбедио вредну донацију школи у виду школског прибора и свезака, која ће ученицима у неповољном материјалном положају олакшати школске дане.