Мамама на дар

Наши најмлађи ученици, заједно са својим учитељицама, су поводом 8.марта реализовали радионицу посвећену мајкама.

RECYCLE YOUR RUBBISH

Ученици првог разреда матичне школе у Радљеву су на чаовима Енглеског језика разговарали са наставницом о рециклажи и заштите животне средине.

Кроз игру до знања

Тродневни рад на шареном и креативном пројекту, улепшао је друго полугодиште нашим најмлађим ђацима.

Дан ружичастих мајци

У ОШ "Душан Даниловић" у Радљеву чланови Вршњачког тима, заједно са наставницом географије и енглеског језика обележили су последњу среду у месецу фебруару као дан борбе против вршњачког насиља.

Међународни дан матерњег језика

Поводом 21. фебруара, Међународног дана матерњег језика, у нашој школи реализована је креативно-едукативна радионица са ученицама 5. и 6. разреда.

Радионица "Љубав је то"

У оквиру једносменског обогаћеног рада, учитељица Јелена Михаиловић је одржала радионице "Љубав је то" поводом Дана заљубљених, у одељењима петог разреда.