Еко дан 2021.

Поводом Светског дана заштите животне средине, у нашој школи реализована је 5. јуна акција под слоганом „ Чувајмо природу“.

Дуално образовање

Будући да се ближимо упису ученика у први разред средњих школа и да је ово период када ученици доносе одлуке који ће профил уписати, у наставку текста се налази банер о дуалном образовању како би се ученици на време информисали о дуалним образовним профилима и бенефитима који они са собом носе.

ПРЕГЛЕД СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА НАШЕ ОСМАКЕ

Драги осмаци, Пред Вама се налазе брошуре и информатори средњих школа ван убске општине које наши ученици често бирају као своје будуће професионално опредељење.

Ускршња радионица

Ученици нижих разреда ОШ у Радљеву и издвојених одељења у Бргулама и Каленићу су заједно са својим учитељицама на часовима ликовне културе правили декорацију поводом најсрећнијег хришћанског празника, Ускрса.

Детаљније

Пројекат "Рецилажа - пластичне флаше"

Ученици трећег разреда ИО Бргуле су са својом учитељицом Горданом Ивановић реализовали пројекат на тему рециклаже пластичних флаша.

Наши најмлађи рецитатори

21.априла, у Дому културе у Убу, одржано је општинско такмичење у рецитовању.