"Шта знаш о саобраају?" окружно такмичење

Након изврсног успеха на општинском такмичењу, наша школа је била домаћин окружног такмичења за Колубарски округ које се одржало 07.05.2022. на нивоу целе државе..

На такмичењу је учествовало укупно 37 ученика из следећих општина: Уб, Ваљево, Лајковац, Осечина, Мионица. Такмичари су били подељени у две категорије, Б и Ц категорију, и из сваке категорије је даљи пласман остварило два такмичара, 1 дечак и 1 девојчица. Такмичари су прво приступили изради теста, а затим и вожњи полигона. И тестове и полигон је бодовала стручна комисија у саставу: народни посланик Ивана Николић, полицајци Владимир Матијашевић и Милан Јеремић. Прва места и учешће на републичком такмичењу освојили су:

Снежана Матић, ОШ "Душан Даниловић" Радљево, Б категорија

Виктор Николић, ОШ "Милован Глишић" Ваљево, Б категорија

Мина Николић, ОВЦ "Браћа Недић" Осечина, Ц категорија

Вукашин Бајић,  ОВЦ "Браћа Недић" Осечина, Ц категорија

Такмичење је снимала и наша локална радио телевизија City UB, чији видео прилог се налази на линку.