Oдложен почетак другог полугодишта

Ради спречавања ширења вируса грипа, општинско већа општине Уб донело је одлуку којом се почетак другог полугодишта школске 2018/2019. године одлаже у свим школама на територији општине. Полазак ученика у школу је 25. фебруара 2019. године.

Посета збратимљеној школи из Источног Новог Сарајева

Наша школа и ОШ "Свети Сава" из Источног Новог Сарајева годинама уназад негују лепу сарадњу и пријатељство.

Школска слава Свети Сава

Школска слава је и ове године обележена свечаном приредбом коју су припремили ученици млађих разреда заједно са својим учитељицама.

Новогодишња луткарска представа

Ученици млађих разреда су заједно са својим учитељицама припремили луткарску представу и рецитације поводом новогодишњих и божићних празника.

Детаљније

Новогодишњи пакетићи за ученике млађих разреда

И ове године председник општине Уб, Дарко Глишић, и његови сарадници, обрадовали су ученике млађих разреда новогодишњим пакетићима.

Новогодишња представа

Аматерско позориште "Раша Плаовић" из Уба и ове године је гостовало у нашој школи и извело представу за децу под називом Срећна Нова година.