Шта знаш о саобраћају - општинско такмичење

Ове године, домаћин општинског такмичења, је била ОШ "Рајко Михаиловић" Бањани, а такмичење се реализовало у издвојеном одељењу у Врелу.

Ученици наше школе су и ове године учествовала у такмичењу под називом Шта знаш о саобраћају, укупно њих осморо, а у пратњи наставнице технике и технологије Милена Миловановић. У Б категорији такмичили су се два дечака и две девојчице, и исто тако и у Ц категорији. На општинском такмичењу, у којем су учествовала укупно 34 ученика, сви наши ученици су освојили дипломе за изузетан успех, тако што су заузели неко од прва три места.  Њих петоро се пласирало на окружно такмичење, које ће се ове године одржати 07.05.2022.године и чији је домаћин и организатор наша школа. Ученици који нас представљају на окружном такмичењу су:

Никола Николић и Снежана Матић - Б категорија и

Антоније Крсмановић, Вукашин Симанић и Мина Танасић - Ц категорија.