Ускликнимо с љубављу

Као и све школе, 27.01.2022. године, тако је и наша школа обележила Дан школе - Светог Саву.

Упркос вандредним епидемиолошким условима наша школа је приредила малу, али значајну прославу поводом Светог Саве. Обележавање Дана школе је почело ломљењем славског колача у 12:10h, након чега су ученици одиграли представу коју можете погледати на линку.

Након приредбе су подељене награде за освојено 2. место на регионалном такмичењу "Дани едукативности младих предузетника". Књиге као награду је поделио вероучитељ Марко Филиповић ученицима Сари Теодосијевић, Слободану Симић, Филипу Трајковском и Кристијану Симић. Како је изгледала додела диплома од Министарства просвете се налази на следећем линку

Наставница српског језика, Јадранка Дамјановић, је поделила награде најбољима за литерални конкурс "Свети Сава стуб православља", чији је донатор била црквена општина Радљево. Награђени ученици су:

1. место Димитрије Јеремић

2. место Анђела Симанић