У сусрет Новој 2021. години

Упркос епидемиолошкој ситуацији, ученици млађих разреда наше школе и њихове учитељице успели су да својим другарима, породицама и наставницима улепшају предстојеће празнике представама, рецитацијама, честиткама и предивно украшеним учионицама.

У новогодишњем духу окићеном холу школе, 17. децембра, снимљена је представа „Са Деда Мразом на пут око света“ коју су нам приредили ученици 1, 3. и 4. разреда са својим учитељицама, Јеленом Михаиловић, Живаном Ранковић и Слободанком Јовановић. У улози Деда Мраза дебитовао је и осмехе нам измамио Влада Илић, финансијско-административни радник школе, захваљујући ком је реализовано монтирање снимака а и снимање саме представе протекло је у смеху и забави.

Наш Деда Мраз је, након снимања, поделио и пакетиће ученицима млађих разреда које је обезбедила Општина Уб. Такође, снимљена је и представа „Јежева кућица-новогодишња представа“ којом су нас одушевили ученици 2.разреда са учитељицом Марином Ђурђевић. Обе представе можете погледати на следећим линковима:

„Са Деда Мразом на пут око света“

„Јежева кућица“

Новогодишњој атмосфери допринеле су и учитељице издвојених одељења, Маријана Савић, Душица Бурџић, Маријана Крстић, Љиљана Петровић и Маријана Станојловић са својим ученицима који су нас обрадовали рецитацијама, честиткама и прелепо украшеним учионицама о чему говоре бројне фотографије.

Упркос тешкој епидемиолошкој ситуацији успели смо да симболично обележимо један од најрадоснијих празника и тиме развеселимо наше ученике, њихове породице па и нас саме.

Захваљујемо се Општини Уб и представницима месних заједница на слатким пакетићима који су нас све обрадовали а посебно најмлађе, предшколској установи Уб која нам је великодушно позајмила костим Деда Мраза као и свим нашим ученицима и радницима школе на бескрајном труду и стрпљењу.

СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ

ЖЕЛИ ВАМ КОЛЕКТИВ