У сусрет Новој 2021. години

Упркос епидемиолошкој ситуацији, ученици млађих разреда наше школе и њихове учитељице успели су да својим другарима, породицама и наставницима улепшају предстојеће празнике представама, рецитацијама, честиткама и предивно украшеним учионицама.

У новогодишњем духу окићеном холу школе, 17. децембра, снимљена је представа „Са Деда Мразом на пут око света“ коју су нам приредили ученици 1, 3. и 4. разреда са својим учитељицама, Јеленом Михаиловић, Живаном Ранковић и Слободанком Јовановић. У улози Деда Мраза дебитовао је и осмехе нам измамио Влада Илић, финансијско-административни радник школе, захваљујући ком је реализовано монтирање снимака а и снимање саме представе протекло је у смеху и забави.