Свечана академија поводом стогодишњице од Првог светског рата

Поводом обележавања сто година од краја Првог светског рата, у ОШ "Душан Даниловић" у Радљеву одржана је свечана академија, уз присуство представника општине Уб, Термоелектране "Никола Тесла", Рударскг басена "Колубара", Месних заједница и цркве, директора тамнавских школа, општинских предузећа и установа, припадника МУП-а, родитеља и мештана села источне Тамнаве.

Осим академије, у холу зграде је организована и изложбу ликовних и литерарних радова ученика посвећена Првом светском рату.

Програм су припремиле наставница српског језика Јадранка Дамјановић, наставница музичке културе Слободанка Ашковић, наставница ликовне културе Марија Вућићевић и  наставница историје Милица Марић.