СПЕКТАР - међународни образовни пројекат

Ученици II-2 издвојеног одељења у Каленићу учествовали у међународном образовном пројекту СПЕКТАР.

Ученици II - 2 ИО Каленић учествовали у међународном образовном пројекту СПЕКТАР, реализујући 2 активности - Наставници су важни и Учење је значајно. Активности су се смењивале. Писали су писма учитељици, цртали своју  учитељицу, а мало су и улоге заменили - неки су имали задатак да узму улогу учитељице.

Реализовали смо занимљиве часове, кроз игру усвојили знања о јесени - годишњем добу препуном плодова, правили лутке од јесењих плодова, певали о јесени, слагали слагалицу на часу математике који смо посветили Дану јабука и кроз све реализоване активности закључили да је учење значајно и да су наставници важни.

Након обављених активности и послатог извештаја, стигли су и сертификати за све учеснике, ученике и учитељицу.