Школска слава Свети Сава

Поводом обележавања школске славе Свети Сава, а у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом, ученици наше школе, њихове учитељице и наставници успели су да својим другарима, породицама, наставницима и свим пријатељима школе улепшају празник представама и рецитацијама.

Ученици првог, трећег и четвртог разреда матичне школе у Радљеву са својим учитељицама Слободанком Јовановић, Живаном Ранковић и Јеленом Михаиловић осмислили су и припредили представу Свети Сава помаже сиромашној породици и рецитације.

Ученици другог разреда матичне школе су са својом учитељицом Марином Ђурђевић осмислили представу под називом Свети Сава.

Ученици седмог и осмог разреда, полазници драмско-рецитаторске секције,  са својом наставницом српског језика и књижевности, Јадранком Дамјановић, припредили су представу под називом  Док тебе има и ја постојим.

Све три представа су снимљене и биће пуштене ученицима на часовима одељенске заједнице. Снимање је протекло у веома лепом расположењу и забави.

Представе наших ученика можете погледати на следећим линковима:

Поводом школске славе реализовани су литерарни и ликовни конкурси, а најбољи радови су награђени књигама и новцем који традиционално донира Црква Покрова Пресвете Богородице у Радљеву.

Школска слава је обележена пригодним свечаностима и у издвојеним одељењима у Шарбанама, Бргулама и Каленићу, а директорка школе је посетила сва издвојена одељења и  уручила ученицама награде освојене на конкурсу.