Републичко такмичење ,,Шта знаш о саобраћају''

Освојивши прво место на Окружном такмичењу „Шта знаш у саобраћају“ које традиционално организује Ауто-мото савез Србије, ученица 8/1 разреда наше школе Мина Танасић постала је део четворочлане екипе која је на овом такмичењу представљала Колубарски округ заједно са другарицама и другарима из Уба и Ваљева.

У пратњи наставника технике и технологије, Радослава Васића, она се у петак 24. и у суботу 25. маја 2024. године такмичила у познавању саобраћајних прописа и вожњи бицикла на полигону спретности и симулацији градске вожње.Упркос многобројним изазовима Мина је показала изванредно знање и спретност, а трема је пресудно утицала на њен коначан пласман. Освојила је 18. место што је свакако веома добар резултат.