Републичко такмичење "Шта знаш о саобраћају"

У петак и суботу, 25. и 26. маја одржано је Републичко такмичење из техничког и информатичког образовања - Шта знаш о саобраћају.

У петак и суботу, 25. и 26. маја одржано је Републичко такмичење из техничког и информатичког образовања - Шта знаш о саобраћају. Нашу школу представљао је ученик осмог разреда, Филип Којић.

Традиционално надметање ученика у познавању саобраћајних прописа и вештине вожње бицикала почело је у петак теоријским тестом у Дому ученика Средње железничке школе, а настављено је у суботу у Леденој дворани хале Пионир у Београду, на полигону спретности и практичног понашања који симулира саобраћајне ситуације из свакодневног живота.

Филип Којић заузео је 7. место у генералном пласману, што је уједно и најбољи пласман који је икада остварио неки ученик из наше општине.

Филипа су на такмичењу пратили наставници Жикица Симић и Снежана Ђокић.