RECYCLE YOUR RUBBISH

Ученици првог разреда матичне школе у Радљеву су на чаовима Енглеског језика разговарали са наставницом о рециклажи и заштите животне средине.

Ђаци прваци, заједно са наставницом Енглеског језика Миленом Матовић Ђокић, су разговарали о животној средини, како је заштитити и очувати, о рециклажи и како искористити већ коришћене материјале. Као производ тога, а у сарадњи са родитељима, показали су како можемо на креативан начин од "ђубрета" направити искористиве предмете, као што су играчке или декоративни предмети.

Радионица је имала за циљ да подстакне ученике да чувају и воде рачуна о животној средини, о окружењу у којем живе и проводе време, што је и испуњено. А као резултат, малишани поручују свима нама, Чувајмо сви нашу планету Земљу!