Прослава 8.марта

Поводом 8.марта, Дана жена, у нашој школи је организована приредба за родитеље.

Ученици од првог до четвртог разреда су са својим учитељицама Марином Ђурђевић, Живаном Ранковић, Јеленом Михаиловић и Слободанком  Јовановић приредили културно-уметнички програм 9.марта у спортској хали школе. Приредба је почела свечаном добродошлицом родитеља, хором, рецитацијом и представом „Поклон“. Ученици су на часовима ликовне културе правили поклоне које су мајкама и бакама делили после представе. На самом крају родитељи су учествовали у квизу  „Колико познајеш своје дете?„. Водитељи квиза били су наставник Бојан Камкински и учитељица Јелена Михаиловић. Победник квиза је мама ученице првог разреда која је добила књигу. Све је протекло уз музику у веома пријатној атмосфери. Био је то још један вид успешне сарадње са родитељима и њиховог учествовања у културном животу школе.