ПРЕГЛЕД СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА НАШЕ ОСМАКЕ

Драги осмаци, Пред Вама се налазе брошуре и информатори средњих школа ван убске општине које наши ученици често бирају као своје будуће професионално опредељење.

Наша школа је на једном месту сакупила ове документе како би вам помогла да се што лакше и боље определите. Кликом на поједине документе можете стећи увид у то шта Вам свака од школа нуди, како би сте изабрали ону која одговара Вашим интересовањима и жељама.

Медицинска школа "Др Миша Пантић" у Ваљеву - брошура

Медицинска школа "Др Миша Пантић" у Ваљеву - презентација

Млекарска школа са Домом ученика "Др Обрен Пејић" у Пироту - брошура 1

Млекарска школа са Домом ученика "Др Обрен Пејић" у Пироту - брошура 2

Млекарска школа са Домом ученика "Др Обрен Пејић" у Пироту - Прехрамбени техничар

Млекарска школа са Домом ученика "Др Обрен Пејић" у Пироту - Оператер у прехрамбеној индустрији

Млекарска школа са Домом ученика "Др Обрен Пејић" у Пироту - Месар

Техничка школа Обреновац - информатор

Пољопривредно-хемијска школа Обреновац - информатор

Желимо Вам успешан избор и много среће у Вашем даљем школовању, уз наду да ћете се током тих година средњег образовања са осмехом присећати боравка у нашој школи.