Хуманитарни новогодишњи базар у ИО Каленић

У холу ОШ "Душан Даниловић", издвојеног одељења у Каленићу, реализована је продајна изложба ученичких радова.
Радови су настали на часовима пројектне наставе и слободних активности. У реализацији изложбе, учешће су узели ученици од 1. до 4. разреда у сарадњи са предшколском групом која је одржала радионицу са родитељима у прављењу украса за продају.
Изложба се у просторијама школе реализује традиционално, неколико година за редом, а овај пут је и хуманитарног карактера. Захваљујући сарадњи учитељица и васпитачице, а пре свега родитељима и мештанима села Каленић који су се одазвали овој акцији, успели смо да прикупимо новчана средства која ћемо употребити за куповину наставних средстава. Део средстава одвојићемо за помоћ деци која живе у лошијим условима и којима је наша помоћ неопходна.

Велико хвала баки Милици на песми коју је написала специјално за ову изложбу и која се одазове свакој акцији школе.

Радујемо се још некој песми и следећој акцији.

учитељице ИО Каленић