Дан школе 2020

Дан наше школе је ове године скромно обележен кроз излагање ученичких радова на тему "Моја школа" у холу школе.

Будући да су, у складу са прописима МПНТР, забрањена окупљања и прославе у циљу спречавања ширења вируса Ковид-19, Дан школе и 178 година од оснивања исте, ове школске године скромно је обележен. Наставнице српског језика и ликовне културе и библиотекар су организовали конкурс литерарних и ликовних радова на тему „Моја школа“. Најбољи радови награђени су књигама и прибором за цртање. Такође, пано са ученичким радовима о школи (историја и назив школе и награђени радови) изложен је у холу школе.

Победници литерарног конкурса су:

Старији разреди                                               Млађи разреди

Михаило Радуловић VII1– 1.место               Мартина Радуловић (ИО Бргуле) – 1.место

Сара Теодосијевић VII1– 2.место                  Јана Бајић (Радљево) – 2.место

Владимир Радојичић VIII2– 3.место             Марко Јездимировић (ИО Каленић) – 3.место

Победници ликовног конкурса су:

Старији разреди                                         Млађи разреди

Емилија Мимић VI1 – 1.место                  Данка Спасић III2 (ИО Каленић) – 1.место

Слободан Матић VII1 – 2.место             Никола Димитријевић IV4 (ИО Шарбане) – 2.место

Сара Мићић V1 – 3.место                          Александар Радојичић II1 (Радљево) – 3.место