Распоред наставе на даљину

Одлуком Владе Републике Србије привремено се обуставља непосредни васпитно-образовни рад у школама. Министарство просвете, науке и технолошког развоја припремило је план за остваривање васпитно-образовног рада учењем на даљину.

Едукативни садржаји за учење на даљину биће свакодневно емитовани на каналу РТС-3 за ученике основне школе као и на РТС Планета.

Почетак реализације образовно-васпитног рада на даљину је 17. март 2020. године.

На  овом линку можете пронаћи распоред наставе на даљину, као и све потребне информације у вези емитовања часова на РТС каналу 3 – www.rasporednastave.gov.rs.

Распоред ће бити истакнут на сајту школе као и на улазу у школу.

Наставници ће користити и друге начине достављања информација и комуникације са ученицима на даљину и  различите врсте размена (домаћи задаци, вежбања и провере, есеји, пројекти и презентације, цртежи и др.) и на основу повратних информација бележити напредовање ученика.